Глицерин – Dot4 – Lpr / Ap

Featured

Share Button

  made in Italy

Повторно на залиха , течност за кочници – спецификација –Dot4
од италијанските брендови на Lpr и Ap , во пакување од 0,5 и 1 литар.
Контактирајте не на нашите телефони 02/2700-060/071/262-501
или нарачајте на нашиот webshop www.lprmak.partsshop.mk

Празници се ближат…Среќни Новогодишни и Божиќни празници

Featured

Share Button
Тимот на Лпр-Мак ви посакува многу здравје и благосостојба во Новата 2023 година
Happy New Year / Felice Anno Nuovo 2023

Mar 25

ISO Filter – НОВ бренд за филтери во нашата понуда

Share Button


Ви го презентираме новиот Италијански бренд за филтери во нашата понуда – ISO Filter , широк асортиман , ОЕ квалитет , ниска цена.


Проверете во нашиот веб шоп веднаш и нарачајте.
Dec 23

Среќни Новогодишни и Божиќни празници

Share Button
Тимот на Лпр-Мак ви посакува успешна и бериќетна 2022 година, многу здравје и благосостојба. Среќни Новогодишни и Божиќни празници.
Happy New Year / Felice Anno Nuovo
2022
Nov 29

Ново од Daco Germany – Лагери за тркало и Делови за предница

Share Button

Ново во нашата понуда – лагери за тркало и делови за предница од брендот Daco – Germany . Сите достапни делови можете да ги пребарате на нашиот WebShop или контактирајте не на нашите телефони 02/2700-060 , 2700-061 , 071/380-992

Sep 12

AP brakes Нов бренд за кочници во нашата понуда

Share Button

Sep 03

Daco Filters – Germany

Share Button

Ново во нашата понуда , Daco Germany – филтери за масло,воздух,кабина и гориво , премиум квалитет по многу достапни цени , проверете на нашиот WebShop или контактирајте не на нашите телефони 02/2700-060 / 2700-061 / 071/262-501

Feb 12

НОВО ВО НАШАТА ПОНУДА: Филтери Champion и Амортизери Daco – Germany

Share Button
Dec 23

Среќна Нова 2021 / Happy New Year

Share Button

LprMak ви посакува Среќни Новогодишни и Божиќни празници
Jun 17

LPR Awarded as 2019 PSA BEST SUPPLIER

Share Button

ЛПР се наградени од ПСА по втор пат за исклучителни перформанси во однос на квалитетот,услугата и заштедата на трошоци во областа на оригиналните и мулти-бренд резервни делови.

Повеќе инфо на линкот подолу: