Dec 27

Среќна Нова 2019 / Happy New Year

Share Button

Тимот на LprMak ви посакува Среќни Новогодишни и Божиќни празници , живи здрави,весели и побериќетна 2019-та

Aug 30

Историјата се повторува , Игор Стефановски-Иџе Европски Шампион за 2015

Share Button

2015-08-30 15.52.08EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPION 2015

Igor Idze Stefanovski

Dec 05

Нов бренд – ETS

Share Button

Ве информираме дека започнавме со дистрибуција на нов бренд од програмата на подвозје – ETS

za na pocetna